Stín nebo slunce

13. května 2007 v 16:47 | CRAZY |  --Jednodielne FF
"Bille…"zašeptal Tom téměř ochraptěle a zakalenýma očima se díval na odraz v temném jezeře kam se jak malí chodili koupat i se svým dvojčetem…. Chtěl se dotknout hladiny ale jakoby každým jeho pohybem Bill mizel…
"Tome?" ozvalo se za ním.Prudce sebou škubl a omámeně zíral na ty hnědé hluboké oči. "Co tady vyvádíš?" pokračoval..Tom neměl sílu odpovědět.Jen nahodil svůj obvyklý úsměv pohodového týpka a do kapsy kalhot strčil další text smutné písničky kterých psal poslední dobou hodně…Nikdy nemusel mít před Billem tajnosti ale tohle si jednoduše musí nechat pro sebe a musí se s tím sám smířit ať se mu to líbí nebo ne! Vstal a šel pomalu za ním…Za ním…Jako vždy…Celý Tomův život se točil jen v Billově stínu.Tom nebyl ten co zná světlo ,jen ten stín.Stín jeho citlivého,perfektního,dokonalého bratra.Sklopil zrak..Proč si vybrali novináři zrovna jeho? Vždyť on není takový jak se o něm píše…Bill flirtuje ještě radši než Tom ale pro novináře je prostě bezcitném děvkař on.Ani si nevšiml že na něho mluví.Stejně by mu to bylo na nic.Určitě ho zase jen urážel jako od tý doby co jsou slavní pořád. Předhazuje mu jak kolik má ctitelek a jak si hezky paparazzi vybrali.Už to není ten Bill co znával tohle je snad jen jeho arogantní,egoistická kopie ale ne jeho hodné,milované dvojče.
Už to snad nevydržím.Přemýšlel Tom večer ve svém pokoji a jako každou noc seděl na studeném parapetu okna a zíral do tmy dělajíc si žiletkou zářezy do své kdysi jemné ruky. Jeden zářez jako jeden den toho jak se mu hroutí život. Jako domečet s karet.Ale za chvíli už bude líp.Uklidňoval se.Hodil žiletku na zem a pomalu šel k Billovýmu pokoji.Po cestě sebral ze stolu plnou krabičku prášků.
Potichu otevřel dveře a šel k bratrově posteli.Kde si klekl před spícího bratra a do dlaně nasypal hrst prášků,kterou následovně spolykal.
Díval se na Billa ještě dlouho!Hodně dlouho než se mu oči začaly klížit.
Pohladil ho po tváři zašeptal: "Bille..Musím jít.Ani nejhorší plevel bez slunce nevyroste a já nemám slunce.Mám tě rád dvojčátko a budu navždy s tebou musíš se jen podívat na svůj stín…"zavřel oči a chtěl se vzlétnout….Nemohl není celý…Jedno jeho křídlo zůstalo na zemi… Tom je jen půlka celku dvojčat Kaulitzových. Jsou jeden ! A sám nemůže ani jeden žít a ani jeden zemřít! Mohl si užívat s bratrem radostných chvil místo toho teď zůstane uvězněný tady..Mezi životem a smrtí….a bude čekat…čekat na své slunce a své druhé křídlo…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

CLIKNI

CLIK

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama